כתבו עלינו

Haaretz

להקת הפלמנקו הישראלית "רמנגאר" – חגיגה לחושים

אין צורך לנסוע לספרד כדי לראות פלמנקו מסורתי איכותי. אפשר ללכת לראות את להקת "רמנגאר" הישראלית. המופע החדש שלה, "מי אלבורדה", היא התוכנית השלישית של של זוג הרקדנים הישראלים אבנר וקרן פסח… אצל להקת "רמנגאר" הבמה היא בשחור לבן. זו במה מכובדת, עשירה באמנים, נגנים, זמרים ורקדנים אבל נזירית בצבעוניותה. המופע מהוקצע, סולידי ופראי.

לכתבה המלאה >>
Achbar

הפלמנקו של להקת רמאנגר: פראיות מהוקצעת

קרן ואבנר פסח יוצרים פלמנקו משובח במסורת משפחת פארוקו הספרדית, גם מי שאינם מכורים לפלמנקו, יתקשו שלא ללכת שבי אחר התוכנית האיכותית של להקת "ראמאנגר" – מופע שירה, נגינה ומחול… פרצו אל עולם המחול הספרדי בישראל עם מופע פלמנקו מקצועי בסדר גודל שנראה בישראל לעתים רחוקות. הם שומרים על פלמנקו בסגנון מסורת משפחת פארוקו הספרדית, המאופיין בפראיות מהוקצעת.

לכתבה המלאה >>
nrg

בלי קסטנייטות: רמנגאר במופע פלמנקו

פלמנקו טהור הוא פלמנקו המתבצע לצלילי מוזיקה חיה בלבד, כשהוא נקי מאלמנטים של מחול מודרני או כלי הקשה כמו קסטנייטות. בני הזוג קרן ואבנר פסח השתלמו במשך שנים ארוכות במסורת הפלמנקו הטהור, בייחוד בזרם שייסד אבי משפחת פארוקו (Farruco) מסיביליה, ובימים אלה מתכוננים להעלאתו של מופע פלמנקו חדש.

לכתבה המלאה >>
tlvcity

פלמנקו משפחתי- לא חייבים לנסוע לספרד בכדי ליהנות מפלמנקו איכותי!

החספוס של הקול, הרקיעות המתואמות, הרקדניות היפות חמורות הסבר מלהקת הפלמנקו רמנגאר במופע MI ALBORADA – כל אלו ניתקו אותי מנטאלית מהחיים שבחוץ. להקת הפלמנקו רמנגאר של קרן ואבנר פסח מתהדרת באומני פלמנקו הכוללים רקדנים וזמרים תוצרת הארץ, שעושים עבודה מופלאה ומוכיחים שאפשר לחיות ולנשום פלמנקו גם על אדמת ארץ הקודש.

לכתבה המלאה >>
Jpost

Spreading their wings

אם קרן פסח היתה בעל חיים, היא היתה כנראה פרפר. לא בגלל שהיא חלשה או נמצאת באשליה, אלא משום, שכמו פרפר, הלב שלה חג ומתפזר בכל גופה… . לצפות בריקוד שלה זה כמו לראות את פקודת נשמתו של האדם דרך התנועה, עם כוונה טהורה הנמשכת מעפעפה לקצות אצבעותיה.

לכתבה המלאה >>
dancetalk

רמנגאר, להקת פלמנקו קרן ואבנר פסח- Mi Alborada

מאז ייסודה של להקת רמאנגאר לפני שנים אחדות בלבד, ניכר כי מייסדי הלהקה- קרן ואבנר פסח לא מחפשים תרוצים ובכוונתם לייסד להקת פלמנקו כהילכתו, אמנם בפורמט אינטימי יחסית, אך מבלי לוותר על רמה מקצועית גבוהה. מיד עם חשיפתם הראשונה, היה ברור שרמאנגאר היא להקת הפלמנקו הטובה בארץ, המוקפדת ביותר שהצדיקה אחנחת נחת מקהל חובבי הסוגה ההפכפכה הזו.

לכתבה המלאה >>
Jpost

Remangar: Getting down to flamenco tonight

Flamenco dancer Keren Pesach and her guitarist husband Avner will be appearing tonight at the Ashdod Mediterranean Festival. The name of their dance troupe is Remangar, the Spanish word for “pushing up your sleeves,” meaning “getting down to it,” a reflection of what real flamenco is all about.

לכתבה המלאה >>
Jpost

Feeding the flamenco fire

There’s much more to flamenco than theatrical makeup, puffy dresses and flowers in your hair.
When it comes to “flamenco puro” – the pure or authentic Spanish dance – Keren and Avner Pesach would argue that there’s nothing fake or exaggerated about it.

לכתבה המלאה >>
Haaretz

Loco Motion

This is pure traditional flamenco at a high level. There is no sugar-coating – neither in the design and color of the costumes nor in the external appearance of the dancers, whose body structure is not like classical dancers.

לכתבה המלאה >>

הצטרפו לידידי הלהקה ותהנו ממבצעים והטבות למופעי הלהקה
לחץ להצטרפות

הצטרפו לידידי הלהקה
ותהנו ממבצעים והטבות למופעי הלהקה. הכניסו פרטים למטה להצטרפות

הצטרפו לידידי הלהקה ותהנו ממבצעים והטבות למופעי הלהקה
לחץ להצטרפות

הצטרפו לידידי הלהקה
ותהנו ממבצעים והטבות למופעי הלהקה. הכניסו פרטים למטה להצטרפות